Prijave u Studentskoj službi FFZG

Sukladno uputama na stranici Postupak prijave, prijave za testiranje u ljetnom razredbenom roku, predznanje jezika i ispit iz trećeg stranog jezika primaju se od 29. svibnja do 02. lipnja 2017. od 9 do 19 sati u Studentskoj službi. Sve termine možete vidjeti ovdje. Prijave za test intelektualnih sposobnosti primat će se isključivo u navedenim rokovima. Svakako prije dolaska na Fakultet provjerite i stranice Uplatnice te Prijavni listovi.

Rok za prijave kroz sustav postani-student.hr

Prijave za razredbeni postupak koje se obavljaju elektroničkim putem u Nacionalnom informacijskom sustavu za prijave na visoka učilišta (NISpVU) pri Središnjem prijavnom uredu Agencije za znanost i visoko obrazovanje, za ljetni razredbeni rok se primaju do uključivo subote, 27. svibnja 2017.

U sklopu razredbenog postupka pristupnici obavezno moraju prijaviti i pristupiti testu intelektualnih sposobnosti koji organizira Filozofski fakultet. Da bi mogli pristupiti testiranju, koje predstavlja obavezni dio razredbenog postupka za upis na Filozofski fakultet, pristupnici se, osim prijave elektroničkim putem u Nacionalni informacijski sustav za prijave na visoka učilišta (NISpVU) pri Središnjem prijavnom uredu Agencije za znanost i visoko obrazovanje, obavezno trebaju prijaviti i u Studentskoj službi Filozofskoga fakulteta. Opširnije informacije na stranici Postupak prijave.