Online upisi na Fakultet (preddiplomski studij)

Upisi na preddiplomske studije Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu u akademskoj godini 2020/21. provest će se online putem interneta.

Upisi će se provesti na adresi: https://onlineupisi.ffzg.hr/

Upisi će započeti u srijedu 22.7.2020. u 9.00 sati i trajat će do petka 24.7.2020. godine.

Kako biste ubrzali postupak predaje zahtjeva za upis potrebno je prethodno pripremiti sljedeću dokumentaciju u digitalnom obliku:

1. fotografija studenta,
  2. fotografija potpisa studenta,
  3. fotografija prednje strane osobne iskaznice
  4. fotografija stražnje strane osobne iskaznice
  5. fotografija ili dokument potvrde o uplaćenim troškovima upisa
  6. fotografija ili dokument potvrde o uplaćenim troškovima školarine (ako je potrebno ju platiti)

Detaljnije informacije o pripremi digitalne dokumentacije možete pronaći na upisi_upute.

Preporučuje se da upisni zahtjev ispunite u srijedu 22.7.2020 godine zbog mogućnosti potrebe dopune upisne dokumentacije, jer potpuni upisni zahtjev treba biti predan do petka 24.7.2020. godine.

Troškovi upisa u prvu godinu preddiplomskog studija koji uključuju upisninu i paket upisne dokumentacije (upisni list, prijavni list, studentsku iskaznicu, ugovor, osiguranje studenta od posljedica nesretnog slučaja) u akademskoj godini 2020/21. iznose 270,00 kuna.

Za one studente koji već posjeduju studentsku SmartX karticu izdanu od Filozofskog fakulteta troškovi upisa i paketa upisne dokumentacije iznose 220,00 kuna.

Podaci za uplatu troškova upisnog paketa za 1. godinu preddiplomskog studija:

poziv na broj: 1008-OIB pristupnika
Model: HR00
Šifra namjene: DEPT
Opis plaćanja: Upisni paket za 2020/2021.

Podaci za uplatu troškova školarine za 1. godinu preddiplomskog studija

poziv na broj: 1005-OIB pristupnika
Model: HR00
Šifra namjene: DEPT
Opis plaćanja: Školarina za 2020/2021.

Uplata je moguća putem opće uplatnice plaćene u FINI, banci ili pošti, te putem internetskog bankarstva, a moguće je uplatu obaviti u dvije rate.

Okvirni opis postupka:

1. Priprema potrebne digitalne dokumentacije
    1. fotografija studenta,
    2. fotografija potpisa studenta,
    3. fotografija prednje strane osobne iskaznice
    4. fotografija stražnje strane osobne iskaznice
    5. fotografija ili dokument potvrde o uplaćenim troškovima upisa
  2. Ispunjavanje online zahtjeva za upis
  3. Nadopuna dokumentacije putem online sustava (ako je potrebna nadopuna bit ćete obaviješteni putem elektroničke pošte)
  4. Primanje obavijesti putem elektroničke pošte o uspješno obrađenom upisnom zahtjevu
  5. Potvrda suglasnosti o obvezi slanja ugovora o studiranju, upisnog lista i izjave poštom fakultetu
  6. Preuzimanje ugovora o studiranju, upisnog lista i izjave putem online sustava za upise