Prijave studijskih programa putem sustava postani-student.hr

Prijave studijskih programa putem sustava postani-student.hr započet će 1. veljače 2018. godine u 09:00 sati. Uvjeti upisa vezani uz ispite državne mature su ažurirani. Svi ostali podaci o uvjetima upisa za iduću akademsku godinu (2018./2019.) bit će dostupni kandidatima s datumom početka prijava studijskih programa, također putem sustava postani-student.hr.

Razredbeni postupak za upis na Filozofski fakultet Sveučilišta u Zagrebu 2018.

Sve potrebne i autorizirane informacije o razredbenom postupku nalaze se na ovim web stranicama. Web stranica ažurirat će se s novim informacijama i eventualnim promjenama. Informacije na ovoj stranici podložne su promjenama, pa preporučamo da web stranicu posjetite u više navrata prije svake faze razredbenog postupka.

Podaci o uvjetima upisa i načinu bodovanja pojedinih postignuća za upis u studijske programe Filozofskoga fakulteta dostupni su na stranicama http://www.postani-student.hr. (studijski programi)

Informacije o prijavama i upisima mogu se dobiti u Informativnom centru na telefon (01) 4092-013 i 4092-203 ili na adresi e-pošte: info-centar@ffzg.hr.

Informacije o razredbenom postupku na internetskom forumu Filozofskog fakulteta, namijenjenom komunikaciji studenata i budućih studenata Filozofskog fakulteta, nisu službene te Filozofski fakultet za njih ne snosi nikakvu odgovornost.

Završetak upisa na 1. godinu preddiplomskih sveučilišnih studija za akademsku godinu 2017/2018.

Dana 21.07.2017. u 15.00 završen je postupak upisa na preddiplomske studije Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu u ljetnom roku za akademsku godinu 2017/2018. U skladu s tekstom Natječaja za upis studenata u 1. godinu preddiplomskog studija u akademskoj godini 2017/2018. i popunjenosti upisnih mjesta, jesenski rok razredbenog postupka NEĆE SE ODRŽATI.